Zebra ZQ600, następca QLn-ek
25
lip.

Firma Zebra zaprezentowała drukarkę etykiet z serii ZQ600, czyli następcę popularnych QLn-ek. Seria ZQ600 została przeprojektowana ale w taki sposób aby zachować kompatybilność z akcesoriami QLn.

Drukarki wyposażone są w nowy, kolorowy wyświetlacz LCD, który kolorem np. czerwonym będzie sygnalizował błąd drukarki taki jak, zacięcie papieru, otwarcie pokrywy papieru czy rozładowanie akumulatora. Bajer ale może okazać się przydatny. Interfesj użytkownika opracowany został zgodnie z Link-OS firmy Zebra, który jest uniwersalny dla wszystkich drukarek z serii Z (ZD400, ZT600, ZQ600). 

Producent zapewnia, iż akumulator, 3250 mAh, dzięki zastosowaniu technologi - POWER SMART PRINT TECHNOLOGY - jest o 20% - 30% oszczędniejszy od akumulatora z QLn-ek. W teorii wygląda super, w praktyce? Czas pokaże. Akumulator w urządzeniach mobilnych to rzecz ważna jak nie najważniejsza i producenci robią wszystko aby podnieść komfort a co za tym idzie produktywność użytkowników. 

Urządzenie zapewnia najszybszą i najbardziej niezawodną łączność bezprzewodową - WiFi 802.11ac oraz Bluetooth 4.0 z opcją oszczędzania energi Low Energy.

Warto przy okazji opisu drukarki Zebra ZQ620 / ZQ610 wspomnieć o stworzynym przez firmę Zebra, dedykowanym oprogramowaniu do zarządznia urządzeniami w firmie. Mowa tu o PRINTER PROFILE MANAGER ENTERPRISE. Aplikacja (chmurowa) daje możliwość zdalengo zarządznia drukarkami niezależnie od tego, gdzie na świecie się znajdują. Jaką korzyść daje opisywana aplikacja? Warto przetestować pod adresem:

https://cloudview.link-os.com/linkos/login#home

Nazwa użytkownika: demo

Hasło: Password1& 

 

Drukarki występują w dwóch wersjach, 

ZQ610 - 2 calowa głowica, idealna do drukowanie np. cenówek w sklepach

ZQ620 - 3 calowa głowica, idealna do drukowania etykiet w magazynach

 

Podsumowanie najważniejszych danych ZQ610 oraz ZQ620

- termiczny druk kodów kreskowych, tekstu, grafik

- wymienny akumulator litowo-jonowy 3250 mAh, 23Wh

- duży, czytelny, kolorowy LCD

- kolorowe powiadomienia o stanie drukarki

- odporność na wielokrotne upadki z 1.5m 

- IP43

- obsługa druku pionowego oraz poziomego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znajdź dojazd z

do Poświęcka 1a, 51-128 Wrocław

close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.