Honeywell Dolphin CT40
30
maj.

W ofercie amerykańskiej potęgi Honeywell, pojawił się model Dolphin CT40. Urządzenie zostało zaprojektowne w celu zastąpienia terminala z serii 70e oraz 75e. 

ct40_1

Honeywell Dolphin CT40 to produkt wielkości przypominający iPhone 8 co znaczący wpływa na komfort pracy. Terminal znajdzie zastosowanie w takich miejscach jak: małe magazyny, sklepy czy firmy kurierskie. 

Firma Honeywell stara się trzymać zasady, że wszystko co produkuje jest dla "Pracownika nowej generacji". Oznacza to, że terminale wyposażone są w najlepsze podzespoły dostępne na rynku. Dolphin CT40 został wyposażony w procesor 2.2 GHz Qualcomm® Snapdragon™ 660 octo-core, 2 lub 4 GB RAM DDR4 oraz 32GB Flash. 

5 calowy pojemnościowy ekran dotykowy Gorilla Glass 5 o roździelczości HD (1280 x 720, 294 punkt na cal), bez problemu poradzi sobię w słoneczne dni.

ct40_2

Do komunikacji w Honeywell CT40 wykorzystowane są - Bluetooth 5.0, WLAN 802.11ac oraz moduł LTE. Nieodzwonym elementem we wszystkich modelch "nowej generacji" Honeywell jest moduł NFC. 

System na jakim pracuje CT40 to Android w wersji 7.1. Biorąc, jednak pod uwagę szybkość w jakim następują aktualizacje Androida, Dolphin CT40 sprzętowo przygotowany jest na kolejne wersje. Oznacza to, iż producent gwarantuje poprawność działania terminala, z następnymi wersjami systemu Android. 

ct40_3

Urządzenie w standardzie posiada skaner kodów kreskowych 2D (Honeywell N3601 lub N6603 Slim Imager) co zdecydowanie zwiększa ilość zastosowań. 

ct40_4

CT40 został zaprojektowany do lekkich prac magazynowych lub terenowych co widać po specyfikacji odporności. Temperatura pracy od -10°C do +50°C, zabezpieczenie przed wodą i pyłami IP64 oraz możliwość bezszkodowych upadków z 1.2m. 

Honeywell Dolphin CT40 to na pierwszy rzut oka, bardzo fajny terminal mobilny. Dobry procesor, wystarczająca ilość RAM, duży i czytelny wyświetlacz oraz mnogość modułów komunikacyjnych, sprawia, że na pewno znajdzie wielu nabywców.

Na tę chwile nie jest znana cena urządzenia ale można założyć, iż będzie w granicach 3000 zł netto. 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Znajdź dojazd z

do Poświęcka 1a, 51-128 Wrocław

close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.